День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова. Ота жива схованка людського духу. Його багата скарбниця, в яку народ складає і своє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. (П.Мирний)

9 листопада у День української писемності та мови у Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено Свято рідної мови «Ти наше диво калинове, кохана материнська мова» у формі усного журналу. Підготували і провели захід учні  5-Б і 10-Б класів разом зі своїми класними керівниками Горзов О.С. та Зейкан М.О..  Школярі урочисто відкрили І  етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Присутні збагатилися новою цікавою інформацією про витоки української писемності, насолоджувалися українською поезією, завершилося дійство спільним виконанням учасників і глядачів пісні про Україну.