Новини

Бібліотека Білківського ліцею разом з публічною бібліотекою-філією організували і провели свято до Міжнародного дня рідної мови «Кращої, ніж рідна, мови не буває» для учнів 5-8 класів. Вдалим доповненням свята був перегляд літератури «21 лютого Міжнародний день рідної мови» на якому були представлені словники, довідники української мови, література вищезгаданої тематики.
 ,, Мандаринове  PARTY" у 1-А. Мікс мандаринових уроків за батьками,
коктейль мандаринових   розваг за класним керівником  Наталією Михайлівною.
Усі зарядилися мандариновим настроєм на Різдвяні та Новорічні свята!

У Білках до поліцейської станції завітали школярі: говорили про булінг та кібербулінг
Приємною несподіванкою стало для поліцейського офіцера громади майора Віти Горзов,

коли до поліцейської станції завітали учні 8-B класу Білківського ліцею, разом зі своїм класним
керівником Якима І.І..
Гості мали можливість ознайомитися з роботою поліцейської офіцерки громади та поговорити

з нею на важливу тему булінгу та кібербулінгу.
Поліцейська нагадала підліткам про відповідальність перед законом за вчинення різних видів

злочинів та вчинення адміністративних правопорушень.
Наголосила, що булінг є неприпустимим явищем у суспільстві та карається законом.

Також особливу увагу звернула на кібербулінг, оскільки підлітки проводять в соціальних мережах

чимало вільного часу. Роз’яснила як протидіяти різним видам такого явища.
По завершенню правоохорониця закликала дітей бути уважними один до одного, поважати

оточуючих та приходити на допомогу тому, хто цього потребує.

27 вересня 2023 року ліцеїсти нашого закладу мали змогу доєднатися до міжнародного

Дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН).

Це перше у світі масштабне вимірювання, яке покаже рівень сформованості соціально-емоційних

(або м’яких) навичок у школярів 10 та 15 років. Міжнародне дослідження ДоСЕН дасть нам змогу подивитися на себе збоку, ніби вийшовши за межі, з-поза нашої освітньої системи.

Безумовно, це дослідження виявить переваги і недоліки в реалізації освітньої стратегії України.

Сердечно вітаємо всіх із початком навчального року, бажаємо всім міцного здоров'я, терпіння, творчих успіхів у всіх ваших справах на благо нашої рідної України.

Сьогодні Свято Першого дзвоника в нашому ліцеї співпало з 100-річним увілеєм. 1 вересня 1923 року розпочала роботу Білківська горожанка Підкарпатської Русі.. За ці 100 років школа дала освіту десяткам тисяч своїх учнів, в школі працювали сотні видатних вчителів. І зараз Білківський ліцей вважають найкращим навчальним закладом у нашій громаді.