Вічна слава героям України

В суботу, 21 листопада, українці відзначали одне з нових, але знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи. З нагоди цього дня, 20 листопада, у Білківській ЗОШ І-ІІІ було проведено виховний  захід з метою утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору на тему  «Вічна слава героям України».

Учні 8-А класу разом із своїм наставником Станко Веронікою Якимівною згадували  події, які сколихнули світ, які змінили хід історії, вшанували  подвиг Героїв Небесної Сотні, справжніх патріотів України, які поклали душу й тіло за нашу свободу, за честь, за волю, за Батьківщину.  Учні наголосили, що загинули справжні патріоти, які безстрашно йшли вперед, дотримуючись своїх ідеалів, а нині Україна переживає дуже складні часи через події на Сході держави, але слід усвідомити, що ніхто крім нас самих не захистить нашу Батьківщину, тому ми глибоко переконані – ми обов`язково переможемо, збережемо і відстоїмо Україну. У знак скорботи всі присутні вшанували пам`ять полеглих у боротьбі за Українську державу хвилиною мовчання і запалили  СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ. Слава Україні! Героям Слава!