Академічна доброчесність

Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу

БІЛКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

20.01.2020 р                                        с. Білки                                                     10

Про введення в дію Положення

про дотримання стандартів академічної доброчесності

у 2020-2021 навчальному році

На виконання рішення педагогічної ради від 26.12.2019 року (протокол №8 ), відповідно п.7, ст..42 Закону України «Про освіту»

НАКАЗУЮ:

1.      Увести в дію Положення про запобігання та виявлення порушення академічної доброчесності в освітньому закладі Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.      З метою виконання норм Положення створити Комісію з питань академічної доброчесності (далі — Комісія ). Термін повноважень Комісії становить 1 рік.

3.      Затвердити склад Комісії за посадами:

3.1. В.о. директора школи О.О. Кудло– Голова Комісії.

3.2. В.о. заступника директора з навчальної  роботи П.П. Зовдун– заступник Голови Комісії.

3.3. Заступник директора з виховної роботи В.В. Улинець – секретар Комісії.

Члени Комісії:

3.4.                      Педагог-організатор -О.М. Михалянич.

3.5.                      Голова ПК школи -І.І. Якима.

3.6.                      Голова батьківського комітету -С. Жидик

3.7.                      Голова учнівського самоврядування -М.М. Попілян.

3.8.                      Вчитель математики -Василинець Н.М.

4.      В.о. заступнику директора з НР  опублікувати дане Положення та Наказ на офіційному сайті школи в розділі «Публічна інформація »

5   .Класним керівникам ознайомити з Положенням учнів та батьків на класних зборах.

6.   Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о. директора школи                                                 О.О. Кудло