Профорієнтаційна робота

14 березня 2018 року у Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з учнями старших класів, з метою профорієнтаційної роботи підростаючого покоління. Працівники ДСНС ознайомили присутніх з роботою оперативно-рятувальної служби, розповіли про надзвичайні події та пригоди, котрі доводилося їм ліквідовувати та про врятовані людські життя.
Також поінформували дітей, котрі вже незабаром здобудуть середню освіту, про навчальні заклади системи ДСНС, де готують кваліфікованих рятувальників. Адже, можливо, хтось із них у майбутньому вирішить поєднати своє життя з оперативно-рятувальною службою.
Розповідь рятувальників супроводжувалася трансляцією презентаційного фільму про роботу ДСНС України, то ж чимала кількість майбутніх випускників із цікавістю його переглядала. На завершення зустрічі діти подякували рятувальникам за змістовний захід, а також пообіцяли подумати на рахунок вибору майбутньої професії.
Кожному, з ким довелося поспілкуватись, рятувальники вручили кольорові листівки та пам’ятки на протипожежну тематику.